Louma Salamé
Directrice

Thomas Wojcik
Administratief en financieel verantwoordelijke
thomas@boghossianfoundation.be

Caroline Schuermans
Communicatie Directrice
caroline@boghossianfoundation.be

Manon Magotteaux
Verantwoordelijke tentoonstellingen
manon@boghossianfoundation.be

Clio Rosenoer
Verantwoordelijke partnerschappen en bemiddeling
clio@boghossianfoundation.be

Eda Celiktin
communicatie medewerker
eda@boghossianfoundation.be

Cathy Van Keer – Boghossian
Coördinatrice reizen & shop
cathy@boghossianfoundation.be

Adeline Duym
Onthaal, boek & art shop
info@boghossianfoundation.be

Glenn Shimell
Zaalwachter

Castulo Inagan
Onderhoud