De Boghossianstichting is uitzonderlijk gesloten op zaterdag 18 september 2021

Louma Salamé
Directrice

Thomas Wojcik
Administratief en financieel verantwoordelijke
thomas@boghossianfoundation.be

Caroline Schuermans
Communicatie Directrice
caroline@boghossianfoundation.be

Manon Magotteaux
Verantwoordelijke tentoonstellingen
manon@boghossianfoundation.be

Clio Rosenoer
Verantwoordelijke partnerschappen en bemiddeling
clio@boghossianfoundation.be

Régis Decroos
Productiemedewerker, residentie
regis@boghossianfoundation.be

Cathy Van Keer – Boghossian
Coördinatrice reizen & shop
cathy@boghossianfoundation.be

Adeline Duym
Onthaal, boek & art shop
info@boghossianfoundation.be

Guillaume Avez
assistent prodcutie & residentie
guillaume@boghossianfoundation.be

Glenn Shimell
Zaalwachter

Castulo Inagan
Onderhoud