De tentoonstelling Ornamentum is tijdelijk gesloten en gaat binnenkort weer open. Tot gauw!

Louma Salamé
Directrice

François Van de Velde
Impact en financiën
francois@boghossianfoundation.be

Caroline Schuermans
Communicatie Directrice
caroline@boghossianfoundation.be

Manon Magotteaux
Verantwoordelijke tentoonstellingen
manon@boghossianfoundation.be

Roel Rijssenbeek
HR, Partnerships en Private events
roel@boghossianfoundation.be

Clio Rosenoer
Verantwoordelijke bemiddeling
clio@boghossianfoundation.be

Eda Celiktin
communicatie medewerker
eda@boghossianfoundation.be

Hélène Baucy
Tentoonstellingen en Kunstenaarsresidentie
helene@boghossianfoundation.be

Cathy Van Keer – Boghossian
Coördinatrice reizen & shop
cathy@boghossianfoundation.be

Adeline Duym
Onthaal, boek & art shop
info@boghossianfoundation.be

Castulo Inagan
Onderhoud